Meny
Velg klasse Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Adjunkt Hauglandsgate 52 4022 Stavanger Vis på kart
Telefon: 51564220 Send oss e-post
Redaktør: Reidar Røyland
Søknadsskjema
Søk om elevplass
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2018><<
september 2018
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

Anbjørg Liseth
Kontaktlærer 3.klasse
anbjorg.liseth@skg.as (Send)
Anna Gausland Tjelta (i permisjon)
Kontormedarbeider
Rådgiver
51564220
anna.tjelta@skg.as (Send)
Anne Pernille Nerseth
Inspektør barne og mellomtrinn
annepernille.nerseth@skg.as (Send)
Ellen Beathe Roaldsøy
Faglærer
ellenbeathe.roaldsøy@skg.as (Send)
Eva Solvang
Spespedkoordinator
eva.solvang@skg.as (Send)
Gail Lee Sætre
Faglærer
gaillee.saetre@skg.as (Send)
Hanne Furnes
Kontaktlærer 8.klasse
hanne.furnes@skg.as (Send)
Heidi Berg
Assistent
heidi.berg@skg.as (Send)
John Okutu
Renholder
john.okutu@skg.as (Send)
Kristin Elstrøm Teikari
Kontaktlærer 10.klasse
kristin.teikari@skg.as (Send)
Maria Helena Netto
Faglærer
helena.netto@skg.as (Send)
Marie Ljones Brekke (i permisjon)
Kontaktlærer 9.klasse
marie.brekke@skg.as (Send)
Marit Bådsvik
Kontaktlærer 4.klasse
marit.baadsvik@skg.as (Send)
Marit S. Magnussen
Assistent i skole og SFO-leder
marit.magnussen@skg.as (Send)
Monica Austerheim
Kontaktlærer 6 klasse
Sosiallærer
monica.austerheim@skg.as (Send)
Monica Sletten Kalheim
Assistent
monica.kalheim@skg.as (Send)
Ole Kristian Eriksen
IT Ansvrlig
Driftsleder/tekniker
51564223
ole.kristian.eriksen@skg.as (Send)
Olga Terese Røyneberg (i permisjon)
Faglærer
olgaterese.royneberg@skg.as (Send)
Randi Stople
Lærer
randi.stople@skg.as (Send)
Reidar Røyland
Rektor
51564221
reidar.royland@skg.as (Send)
Sturla Sævereide
Kontaktlærer 7.klasse
sturla.saevereide@skg.as (Send)
Turid Haarr Todnem
Faglærer
Inspektør ungdomstrinnet
turid.todnem@skg.as (Send)
Vigdis Pettersen
Faglærer
vigdis.pettersen@skg.as (Send)
Magnhild C. V. Kalleberg
Kontaktlærer 2.klasse
magnhild.kalleberg@skg.as (Send)
Elisabeth Voll
Faglærer
elisabeth.voll@skg.as (Send)
Eline Helleland
Spes.ped.lærer
eline.helleland@skg.as (Send)
Gro Dietrich Handeland
Kontormedarbeider
Rådgiver
gro.handeland@skg.as (Send)
Sam Lovell
Assistent
samuel.lovell@skg.as (Send)
Camilla Solvang Pettersen
Kontaktlærer 6. klasse
camilla.pettersen@skg.as (Send)
Arnhild L. Brakestad
Kontaktlærer 1.klasse
arnhild.brakestad@skg.as (Send)