Meny
Velg klasse Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Adjunkt Hauglandsgate 52 4022 Stavanger Vis på kart
Telefon: 51564220 Send oss e-post
Redaktør: Reidar Røyland
Søknadsskjema
Søk om elevplass
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<februar 2019><<
februar 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
04050607080910
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte

Dette er våre flotte ansatte.

Anbjørg Liseth
Kontaktlærer trinn 2
anbjorg.liseth@skg.as (Send)
Anna Gausland Tjelta (i permisjon)
Kontormedarbeider
Rådgiver
51564220
anna.tjelta@skg.as (Send)
Anne Pernille Nerseth
Inspektør barne og mellomtrinn
annepernille.nerseth@skg.as (Send)
Arnhild Liseth Brakestad
Kontaktlærer trinn 1
arnhild.brakestad@skg.as (Send)
Ellen Beathe Roaldsøy
Faglærer
ellenbeathe.roaldsøy@skg.as (Send)
Eva Solvang
Spespedkoordinator
eva.solvang@skg.as (Send)
Gail Lee Sætre
Faglærer
gaillee.saetre@skg.as (Send)
Hanne Furnes
Kontaktlærer trinn 8
hanne.simonsen@skg.as (Send)
Heidi Berg
Miljøarbeider
heidi.berg@skg.as (Send)
John Okutu
Renholder
john.okutu@skg.as (Send)
Kristin Elstrøm Teikari
Kontaktlærer trinn 10
kristin.teikari@skg.as (Send)
Maria Helena Netto
Faglærer
helena.netto@skg.as (Send)
Marie Ljones Brekke
Kontaktlærer trinn 9
marie.brekke@skg.as (Send)
Marit Bådsvik
Kontaktlærer trinn 4
marit.baadsvik@skg.as (Send)
Marit S. Magnussen
Miljøarbeider
SFO-leder
marit.magnussen@skg.as (Send)
Monica Austerheim
Kontaktlærer trinn 6
Sosiallærer
monica.austerheim@skg.as (Send)
Ole Kristian Eriksen
IT Administrator
Driftsleder/tekniker
51564223
ole.kristian.eriksen@skg.as (Send)
Olga Terese Røyneberg (i permisjon)
Faglærer
olgaterese.royneberg@skg.as (Send)
Randi Stople
Kontaktlærer trinn 8
randi.stople@skg.as (Send)
Reidar Røyland
Rektor
51564221
reidar.royland@skg.as (Send)
Sturla Sævereide
Kontaktlærer trinn 7
sturla.saevereide@skg.as (Send)
Turid Haarr Todnem
Faglærer
Inspektør ungdomstrinnet
turid.todnem@skg.as (Send)
Vigdis Pettersen
Faglærer
vigdis.pettersen@skg.as (Send)
Magnhild C. V. Kalleberg
Kontaktlærer trinn 3
magnhild.kalleberg@skg.as (Send)
Eline Helleland
Spesialpedagog
eline.helleland@skg.as (Send)
Gro Dietrich Handeland
Kontormedarbeider
Rådgiver
gro.handeland@skg.as (Send)
Sam Lovell
Miljøarbeider
samuel.lovell@skg.as (Send)
Camilla Solvang Pettersen
Kontaktlærer trinn 6 (I permisjon)
camilla.pettersen@skg.as (Send)
Ellinor J. Lilleheim Rob
Faglærer
ellinor.rob@skg.as (Send)
Karoline Mathea Seljenes
Miljøarbeider
karoline.seljenes@skg.as (Send)
Kristine Gamst Selstø
Spesialpedagog
kristine.selsto@skg.as (Send)
Lennart André Olsen
Faglærer
lennart.olsen@skg.as (Send)
Torgeir Nygård
Kontaktlærer trinn 5
torgeir.nygaard@skg.as (Send)
Siri Reksnis
Faglærer
siri.reksnis@skg.as (Send)
Katrine Immerstein Gilje
Spesialpedagog
katrine.gilje@skg.as (Send)
Kristine Tverager Stokka
Miljøarbeider
Faglærer
kristine.stokka@skg.as (Send)
Ståle Landa
Faglærer
staale.landa@skg.as (Send)
Brit Haugvaldstad Våga
Helsesøster
Skolehelsetjenesten
51912138
brit.haugvaldstad.vaga@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Dahlseng
Helsesøster
Skolehelsetjenesten
51507946
a.dahlseng@stavanger.kommune.no (Send)